سیاست حریم خصوصی

سیاست حریم خصوصی فروشگاه اینترنتی نسیم سرما

ما که هستیم:
آدرس وب سایت ما: https://nasimsarma.com

ما یک وب‌سایت فروش آنلاین هستیم و از اهمیت امنیت اطلاعاتی که در اختیار ما می‌گذارید، آگاهی داریم. ما از این اطلاعات، طبق قوانین کشوری، برای درک بهتر بازار و رفتار مشتریان و خدمت رسانی بهتر به‌ آن‌ها استفاده می‌کنیم. شما با در اختیار گذاشتن اطلاعات شخصی‌ خود، موافقت خود را با شرایط اعلام کرده‌اید. ازاین‌رو، برای شفافیت بیشتر، دربارهٔ چگونگی جمع‌آوری، ذخیره و بهره‌برداری از اطلاعات شما، توضیح می‌دهیم:
اول) نسیم سرما مثل بسیاری از وب‌سایت‌ها از ابزار «کلوچک» (cookies) برای ثبت اطلاعات کاربران استفاده می‌کند. اگر مایل به حفظ اطلاعات خود در سایت ما نیستید می‌توانید از گزینه‌های قبول یا رد «کلوچک» در مرورگر خود استفاده کنید، اما در صورت رد، برای استفاده از سایت با برخی محدودیت‌ها روبرو می‌شوید. خواهش ما این است که به نسیم سرما اعتماد کنید و با خیال آسوده کلوچک را فعال کنید. پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی نسیم سرما در کنار روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها، اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری می‌کند.
کلوچک چیست؟
در دنیای آنلاین، وب‌سایت‌ها برای دسترسی بهتر کاربران، بستهٔ کوچکی از اطلاعات را برای مرورگرهای اینترنتی می‌فرستند که به «کلوچک» (cookies) معروف است. معمولا از کلوچک‌های موقتی موسوم به «نشست» (session) برای حفظ اطلاعات ثبت‌شدهٔ سایت‌ها استفاده می‌شود. اگر یک فروشگاه آنلاین مانند نسیم سرما از کلوچک نشست استفاده نکند، سفارش‌های سبد خرید قبل از رسیدن به مرحلهٔ پرداخت ناپدید می‌شوند. علاوه‌براین، نسیم سرما همانند وب‌سایت‌های مشابه، از نوع دیگری از کلوچک‌ها موسوم به «پایا» برای سپردن بازدیدهای متوالی به حافظهٔ سایت‌، افزایش سرعت و ارتقای تجربهٔ کاربر استفاده می‌کند.
دوم) ما داده‌های کلی را برای پیگیری وضعیت کاربران در سایتمان جمع‌آوری می‌کنیم. این داده‌ها شامل نوع سرور‌ها، مرورگر‌ها و الگوهای جستجو هستند؛ به‌هیچ‌وجه اطلاعات شخصی کاربران را در برنمی‌گیرند و تنها در پیگیری محل زندگی کاربران به ما کمک می‌کنند. علاوه‌براین، نسیم سرما از «قانون وب» (web beacon) برای شناسایی زمان دریافت ایمیل و خواندن آن توسط شما استفاده می‌کند.
قانون وب چیست؟
زنجیرهٔ کوتاه کد است که امکاناتی را برای ارائهٔ یک تصویر گرافیکی بر تارنما یا یک نامهٔ الکترونیکی، فراهم می‌کند. داده‌هایی که از این طریق گردآوری می‌شود، دربردارندهٔ برخی اطلاعات مربوط به IP Address و اطلاعات دیگری نظیر نحوهٔ پاسخ کاربران به ایمیل‌ها هستند. از قانون وب برای اهداف متنوعی نظیر شمارش و گزارش بازدید از سایت، تبلیغات ویژه و دیگر موارد استفاده می‌شود.
سوم) شما مجبور به ثبت اطلاعات غیرضروری خود نیستید، مگر اینکه بخواهید از برخی خدمات ما مانند رویداد‌ها و پیشنهادهای ویژه استفاده کنید. در این صورت می‌توانید اطلاعاتی نظیر شماره تلفن و ایمیل را به ما بدهید. از طرف دیگر شما می‌توانید اطلاعات خود را ویرایش و تعیین کنید چه چیزهایی را با ما و کاربران نسیم سرما به اشتراک بگذارید. اگر تاکنون از نسیم سرما ایمیل دریافت می‌کردید و دیگر مایل به دریافت آن نیستید، می‌توانید دستورالعمل عدم اشتراک را که پیوست هر ایمیل نسیم سرما است دنبال کنید یا تنظیمات خبررسانی را در پروفایل خود تغییر دهید.
چهارم) خرید از نسیم سرما از یک کانال رمزگذاری‌شدهٔ آنلاین درون یک سرور امن و با کارت بانکی (شبکهٔ شتاب) صورت می‌گیرد. اطلاعات پرداخت شما مستقیما توسط بانک عامل (سیستم شاپرک) و تحت نظارت کامل بانک مرکزی، پردازش می‌شود و به هیچ وجه در اختیار نسیم سرما قرار نمی‌گیرد.

سیاست حریم خصوصی فروشگاه اینترنتی نسیم سرما

بازدید از صفحه محصولات

بازدید از اینستاگرام نسیم سرما