قوانین و مقررات

قوانین و مقررات فروش اینترنتی فروشگاه نسیم سرما

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه نسیم سرما منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اقدام نماید.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. ما به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏ گذاری می‌‏دهیم.

در صورتی که خرید شما از سقف 18/000/000  تومان بگذرد و  وزن آن بیشتر از 10 کیلو گرم نباشد (ابعاد استاندارد)، نسیم سرما سفارش شما را در شهر تهران  به صورت رایگان ارسال میکند.توجه داشته باشید که شرکت نسیم سرما کالا ها را از طریق پست ارسال میکند و در صورتی که بنا به هر دلیلی مشتری روش دیگری را انتخاب کند، هزینه حمل و نقل به عهده خود ایشان میباشد.

خسارت در هنگام حمل و نقل:

فروشگاه نسیم سرما همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر بوده است . اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است.

لازم به ذکر است تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.کلیه کالا های این مجموعه دارای گارانتی اصالت کالا میباشد.

بازدید از صفحه محصولات

بازدید از اینستاگرام نسیم سرما 

قوانین و مقررات